pozycjonowanie stron www google firma w internecie google pozycjonowanie stron www firma w interneciefirma w interneciepozycjonowanie stron www  google

Pozycjonowanie google onet wp

promocja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach

google, onet i wp zapewnia promocję stron w blisko 95% wyszukiwarek używanych w Polsce...
strona startowa    site map    kontakt
wersja polska

Charakterystyka wyszukiwarek stworzonych w Polsce...

Część ta przedstawia krótki przegląd polskich wyszukiwarek. Przedstawiono tu oprócz wyszukiwarek najpopularniejszych także te które zwracają na siebie uwagę ciekawymi rozwiązaniami.
http://www.infoseek.com

Infoseek:
W maju 2001 roku pojawiła się nowa wersja Infoseeka w portalu Onet.pl. Najważniejsze cechy wyszukiwarki to: poprawiony algorytm wyszukiwania, filtr rodzinny, nowy algorytm rozpoznawania podobnych dokumentów, nowe mechanizmy uniemożliwiające sztuczne podbijanie punktacji, zwiększenie aktualność bazy, zwiekszenie wydajności oraz szybkości otrzymywania wyników, rozbudowany i poprawiony mechanizm analizy języka polskiego.

http://www.netoskop.pl

Netoskop:
jest pierwszą polską wyszukiwarką. Został uruchomiony pod koniec grudnia 1996 roku i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Oprogramowanie, na którym działa on w tej chwili, zasadniczo się różni od pierwszej historycznej już wersji. Zostało napisane od nowa, przy użyciu najnowszych narzędzi i przy wykorzystaniu doświadczenia nabytego przy tworzeniu i prowadzeniu pierwszej wersji. Zamiarem twórców NEToskopu było stworzenie wyszukiwarki, która dostosowana byłaby do specyfiki języka polskiego i rozpoznawała różne sposoby zapisu polskich liter. Większość wyszukiwarek działających w Polsce pracuje z reguły na oprogramowaniu pisanym za granicą, dostosowanym do języka angielskiego i zupełnie nie przystosowanym do rozpoznawania polskich liter kodowanych na różne sposoby ani specyfiki polskiego języka.

http://www.netsprint.pl

Netsprint:
NetSprint.pl udostepnił nową wersję swojej wyszukiwarki. Dzięki wprowadzonym zmianom Internauci uzyskali dostęp do znacznie precyzyjniejszych wyników wyszukiwania, otrzymywanych z jednego z największych zbiorów polskich dokumentów w sieci (niemal 20 milionów), przy zachowaniu rekordowo krótkiego czasu odpowiedzi. Prace nad nową wersją trwały prawie rok. "W tym czasie przeanalizowaliśmy kilka tysięcy maili i ankiet od Użytkowników, w których wskazywali obszary, gdzie wyszukiwarka powinna rozwijać się najszybciej" - mówi Artur Banach z NetSprint.pl. Duże znaczenie dla poprawy jakości wyszukiwarki ma również współpraca z portalem Wirtualna Polska (korzystającym z NetSprinta w modelu licencyjnym), który aktywnie uczestniczy w ustalaniu kierunków rozwoju systemu. W efekcie przeprowadzonych badań zespół NetSprinta skoncentrował się na zaspokojeniu trzech, najważniejszych potrzebach Internautów związanych z przeszukiwaniem polskiej Sieci. 1. Poprawie precyzji wyszukiwania. W tym celu wprowadzono premiowanie występujących tuż obok siebie, poszukiwanych przez Użytkownika słów, poprawiono mechanizm oceniania wartości strony oraz zaostrzono walkę z witrynami stosującymi niedozwolone techniki wpływające na pozycje stron. 2. Przeszukiwaniu w największym zbiorze polskich dokumentów. Stworzono zupełnie nowego robota indeksującego (spidera), dzięki któremu baza NetSprinta liczy niemal 20 milionów dokumentów. Jednocześnie dokumenty są odświeżane kilka razy częściej niż dotychczas. 3. Uzyskaniu odpowiedzi na zapytanie w błyskawicznym czasie. Dzięki dalszemu rozproszeniu architektury systemu możliwe stało się zachowanie przez wyszukiwarkę rekordowo krótkiego czasu odpowiedzi na zapytanie.

http://www.szukacz.pl

Szukacz:
jest narzędziem służącym do wyszukiwania dokumentów w Internecie. Został przygotowany przede wszystkim do wyszukiwania dokumentów w języku polskim. Szukacz składa się z czterech podstawowych modułów: zbieracza, tekstowacza, indeksera i odpowiadacza. Zbieracz, zwany też robotem lub pająkiem, "chodzi" po sieci i wyszukuje dokumenty, tworząc archiwa, z których co pewien czas (zwykle raz na dwa tygodnie) buduwane są nowe kolekcje, korzystając z tekstowacza i indeksera. Gotowa kolekcja jest wykorzystywana przez odpowiadacz do konstruowania odpowiedzi.

http://www.yandex.pl

Yandex:
Yandex.pl to najnowszy system wyszukiwawczy, umożliwiający przeszukiwanie zasobów polskiego internetu. Powstał on we współpracy z Yandex Technologies oraz z naukowcami z renomowanych instytutów naukowo-badawczych i zawiera efekty lat badań - najnowocześniejsze algorytmy i rozwiązania techniczne i koncepcyjne. Podstawą serwisu yandex.pl jest jeden z największych w Polsce indeksów stron internetowych, specjalnie przygotowany i rozwijany na jego potrzeby. Rozwiązania oparte o technologię Yandex są dostępne zarówno w postaci oprogramowania jak i usług, oferowanych na bazie najbardziej zaawansowanej wersji systemu. Wyszukiwarka Yandex (www.yandex.pl) jest zarządzana i prowadzona przez firmę Yandex Polska.

http://www.gooru.pl

Gooru:
w sieci zadebiutowała nowa wyszukiwarka polskiego Internetu - GOORU.pl . Jest ona obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi dostępnym dla celów przeszukiwania zasobów polskich stron WWW. Najważniejsze cechy wyszukiwarki: wysoki stopień trafności, duża liczba zindeksowanych stron www oraz szybkość wyszukiwania.

http://www.szukaj.premiera.pl

Premiera:
MetaPower umożliwia wyszukiwanie informacji z ponad 2 miliardów WWW i ok. 300 milionów zdjęć, obrazków oraz kilku milionów plików MP3. Multiwyszukiwarka przeszukuje równolegle wyniki w największych wyszukiwarkach światowych do których należą m. in. Google, Altavista, Hotbot, AllTheWeb, Abacho, Lycos, 2look4, uzyskując maksymalną efektywność i precyzję wyszukiwania.

http://www.razdwatrzy.com

RazDwaTrzy:
Polskojęzyczna multiwyszukiwarka Raz-Dwa-Trzy powstała w Karlsruhe (Niemcy), tam też ulokowany jest jej serwer. Dostępna jest pod dwoma adresami: www.raz-dwa-trzy.com oraz www.razdwatrzy.comi. Wyszukiwarka korzysta z zasobów: Google, Fast, Northen Light oraz MSN. Użytkownik ma możliwość wyboru, które z wymienionych wyszukiwarek mają być użyte w poszukiwaniu słów kluczowych.

strona startowa
jak działamy
cennik
Trochę teorii
informacje ogólne
czy wiesz, że
wyszukiwarki polskie
wyszukiwarki światowe
aktualności
FAKTY W LICZBACH

Pakiet MINI

Przeznaczony jest dla niewymagających klientów pragnących pozycjonować frazy w któtkim okresie czasu przy niewysokim budżecie na pozycjonowanie.

Pakiet OPTIMUM

Przeznaczony jest dla serwisów firmowych, informacyjnych pragnących pozycjonować frazy lub całe serwisy w dłuższym okresie czasu.

Pakiet e-MAXI

Przeznaczony jest dla sklepów internetowych, serwisów typu e-commerce, portali internetowych lub witryn firmowych wymagających klientów.

Audyt strony WWW

Przeznaczony jest dla osób, które nie są zdecydowane na pozycjonowanie swoich stron ale chcących poznać mocne i słabe strony posiadanej witryny WWW.
pozycjonowanie.org l jak działamy l cennik l trochę teorii l fakty w liczbach l pozycjonowanie stron www
© 2005 Pozycjonowanie.org. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.    NOTA PRAWNA