pozycjonowanie stron www google firma w internecie google pozycjonowanie stron www firma w interneciefirma w interneciepozycjonowanie stron www  google

Statystyki internetu

sprawdź w jakich wyszukiwarkach warto

pozycjonować twoje strony. Czy strony firmowe, sklepów internetowych, os-commerce i inne są skazane na Google...
strona startowa    site map    kontakt
wersja polska

Fakty w liczbach. Badania internetu...

Wyszukiwarki - domeny, z których trafiają na polskie witryny internauci łączący się z obszaru Polski (na podstawie wyników oglądalności witryn uczestniczących w badaniu site-centric gemiusTraffic).

Poza zestawieniem znalazły się wyszukiwarki, które nie osiągnęły wymaganego pułapu 1% w ostatnim okresie.

Zestawienie odzwierciedla procentową liczbę wejść z wyszukiwarek-domen na witryny uwzględnione w badaniu. Szczegółowe informacje o metodologii, według której obliczany jest ranking, znajdują się tutaj Wyszukiwarki-domeny to witryny, na których dostępne są silniki wyszukiwarek. Przykładowo, na witrynie hoga.pl znajdują się silniki NetSprint i Google.

strona startowa
jak działamy
cennik
Trochę teorii
informacje ogólne
czy wiesz, że
wyszukiwarki polskie
wyszukiwarki światowe
aktualności
FAKTY W LICZBACH

Pakiet MINI

Przeznaczony jest dla niewymagających klientów pragnących pozycjonować frazy w któtkim okresie czasu przy niewysokim budżecie na pozycjonowanie.

Pakiet OPTIMUM

Przeznaczony jest dla serwisów firmowych, informacyjnych pragnących pozycjonować frazy lub całe serwisy w dłuższym okresie czasu.

Pakiet e-MAXI

Przeznaczony jest dla sklepów internetowych, serwisów typu e-commerce, portali internetowych lub witryn firmowych wymagających klientów.

Audyt strony WWW

Przeznaczony jest dla osób, które nie są zdecydowane na pozycjonowanie swoich stron ale chcących poznać mocne i słabe strony posiadanej witryny WWW.
pozycjonowanie.org l jak działamy l cennik l trochę teorii l fakty w liczbach l pozycjonowanie stron www
© 2005 Pozycjonowanie.org. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.    NOTA PRAWNA