pozycjonowanie stron www google firma w internecie google pozycjonowanie stron www firma w interneciefirma w interneciepozycjonowanie stron www  google

Pozycjonowanie stron WWW

pozycjonowanie stron internetowych w

wyszukiwarkach jest, zdaniem specjalistów, najskuteczniejszą i najtańszą formą promocji firmy
w internecie.
strona startowa    site map    kontakt
wersja polska

Nota prawna...

Materiały prezentowane na stronie z określeniem źródła pochodzenia stanowią chronioną własność osób/firm określonych w źródle ich pochodzenia. Wszystkie użyte w niniejszym serwisie znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Podlegają one ochronie zgodnie z właściwymi przepisami prawa

Przedstawione na łamach serwisu www.poczycjonowanie.org usługi oraz propozycje cenowe dla omawianych przykładów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa Kodeksu Cywilnego. Szczegówe warunki współpracy oraz indywidualna oferta ustalana jest we współpracy z klientem na podstawie złożonego zapytania ofertowego.
strona startowa
jak działamy
cennik
Trochę teorii
informacje ogólne
czy wiesz, że
wyszukiwarki polskie
wyszukiwarki światowe
aktualności
FAKTY W LICZBACH

Pakiet MINI

Przeznaczony jest dla niewymagających klientów pragnących pozycjonować frazy w któtkim okresie czasu przy niewysokim budżecie na pozycjonowanie.

Pakiet OPTIMUM

Przeznaczony jest dla serwisów firmowych, informacyjnych pragnących pozycjonować frazy lub całe serwisy w dłuższym okresie czasu.

Pakiet e-MAXI

Przeznaczony jest dla sklepów internetowych, serwisów typu e-commerce, portali internetowych lub witryn firmowych wymagających klientów.

Audyt strony WWW

Przeznaczony jest dla osób, które nie są zdecydowane na pozycjonowanie swoich stron ale chcących poznać mocne i słabe strony posiadanej witryny WWW.
pozycjonowanie.org l jak działamy l cennik l trochę teorii l fakty w liczbach l pozycjonowanie stron www
© 2007 Pozycjonowanie.org. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.    NOTA PRAWNA