pozycjonowanie stron www google firma w internecie google pozycjonowanie stron www firma w interneciefirma w interneciepozycjonowanie stron www  google

Pozycjonowanie google yahoo

promocja i pozycjonowanie stron WWW w google

i yahoo zapewnia obsłużenie blisko 75% zapytań kierowanych do wyszukiwarek w Polsce...
strona startowa    site map    kontakt
wersja polska

Charakterystyka wyszukiwarek zagranicznych...

W tej części chciałbym Ci zaprezentować krótki przegląd najbardziej popularnych wyszukiwarek internetowych na świecie. W literaturze międzynarodwej najczęściej wymienia się sześć najpopularniejszych wyszukiwarek. Są to:
http://www.google.com

Google:
jest unikalnym rozwiązaniem lączącym zaawansowana technologie z wyjątkowym softwarem. Aby osiągnąc wysoką wydajność systemu stworzony został superkomputer, który składa się z setek tanich komputerów połączonych w sieć. Sercem programu jest unikalne rozwiązanie PageRank(TM) określające ranking znalezionych stron. Najwyżej cenione są te dokumenty, do których jest najwięcej odnośników ze stron cenionych przez Googla. Google wspiera swoją technologią takie portale jak Yahoo czy Netscape.

http://www.hotbot.com

HotBot:
wyróżnia się swoimi możliwościami spośród innych wyszukiwarek. W większości przypadków na pierwszej stronie wyświetlane są rezultaty z serwisu Direct Hit, następne pochodzą z wyszukiwarki Inktomi. Katalogi stron pochodzą z projektu Open Directory. HotBot wystartował w maju 1996 roku jako wejscie firmy Wired Digital na rynek wyszukiwarek internetowych. W październiku 1998 roku HotBot został kupiony przez fimrę Lycos, lecz dalej funkcjonuje jako samodzielna wyszukiwarka.

http://www.yahoo.com

Yahoo:
jest najpopularniejszym i najstarszym serwisem wyszukiwawczym. Został uruchomiony w 1994 roku. Sekretem popularności są ludzie. Yahoo jest największym, opracowywanym przez 150 redaktorów przewodnikiem po Internecie. W bazie danych serwisu istnieje ponad milion zaindeksowanych stron. Od czerwca 2000 rezultaty wyszukiwania uzupełniane są przez serwis wyszukiwawczy Google.

http://www.opendirectory.org

Projekt Otwartego Katalogu:
(Open Directory Project - ODP) jest dzisiaj najczęściej odwiedzanym katalogiem w Internecie. Obecnie chlubi się 2,202,125 stronami, 31,943 redaktorami, 323,217 kategoriami (na dzień 28.11.2000). Baza danych ODP jest używana przez ponad 20 wyszukiwarek i katalogów, z których największe to : Google, Yahoo, Netscape, Lycos, Hotbot, Dogpile.
http://www.excite.com

Excite:
jest jednym z serwisów z wielkiej szóstki wyszukiwarek internetowych. Oferuje dużą bazę indeksów oraz bogaty serwis informacyjny. Excite powstał w 1995 roku. W następnych latach rozpoczał przejmowanie serwisów konkurencyjnych - "Magellana" w czerwcu 1996 oraz WebCrawler w listopadzie 1996.
http://www.altavista.com

Alta Vista:
jest jedną z największych wyszukiwarek intenretowych pod względem ilości zaindeksowanych stron. Jej uniwersalność i łatwość używania zapewnia popularność wsród osób poszukujących informacji w Internecie. AltaVista oferuje liczne rozwiązania dla początkujących internautów, takie jak: "Ask AltaVista", które pochodzi od Ask Jeeves. Wyszukiwanie wspierane jest przez katalogi internetowe Open directory oraz "LookSmart". Altavista została uruchomiona w grudniu 1995. Jej właścielem była firma Digital, przejęta w 1998 roku przez Compaqa. Następnie została wyodrębniona jako samodzielna firma, dzisiaj kontrolowana przez CMGI.

strona startowa
jak działamy
cennik
Trochę teorii
informacje ogólne
czy wiesz, że
wyszukiwarki polskie
wyszukiwarki światowe
aktualności
FAKTY W LICZBACH

Pakiet MINI

Przeznaczony jest dla niewymagających klientów pragnących pozycjonować frazy w któtkim okresie czasu przy niewysokim budżecie na pozycjonowanie.

Pakiet OPTIMUM

Przeznaczony jest dla serwisów firmowych, informacyjnych pragnących pozycjonować frazy lub całe serwisy w dłuższym okresie czasu.

Pakiet e-MAXI

Przeznaczony jest dla sklepów internetowych, serwisów typu e-commerce, portali internetowych lub witryn firmowych wymagających klientów.

Audyt strony WWW

Przeznaczony jest dla osób, które nie są zdecydowane na pozycjonowanie swoich stron ale chcących poznać mocne i słabe strony posiadanej witryny WWW.
pozycjonowanie.org l jak działamy l cennik l trochę teorii l fakty w liczbach l pozycjonowanie stron www
© 2005 Pozycjonowanie.org. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.    NOTA PRAWNA