pozycjonowanie stron www google firma w internecie google pozycjonowanie stron www firma w interneciefirma w interneciepozycjonowanie stron www  google

Firma w Internecie - pozycjonowanie

pozycjonowanie i promocja stron firmowych w

wyszukiwarkach jest najlepszą metodą szybkiej promocji produktów i usług każdej firmy...
strona startowa    site map    kontakt
wersja polska

Informacje o pozycjonowaniu...

Pozycjonowanie (ang. web positioning) jest prawdopodobnie najtańszą metodą promowania oferty firmy w internecie. Skuteczne przeprowadzone pozycjonowanie przynosi wysokie pozycje w wyszukiwarkach według określonych słów kluczowych. Uzyskanie tego efektu przyczynia się do zwiększenia liczby użytkowników wchodzących na strony firmowe. Intuicyjnie wiadomo, że internauci najczęściej odwiedzają strony wyświetlane najwyżej wyniku wyszukania. Te znajdujące się poniżej 30 pozycji mają minimalne szanse na znalezienie. Odkryto także, że średni czas jaki poświęca internauta na wyszukanie określonej informacji wynosi 12 minut. Powyżej tego czasu rezygnuje on z prób znalezienia. Z powodów tych każda firma w Internecie powinna inwestować w pozycjonowanie. Warto zdać sobie sprawę jak pozycjonowanie stron w internecie może zwiększyć dochody firmy. Witryny webowe nie zostały stworzone same dla siebie...

Jesteśmy grupą zajmującą się zagadnieniami pozycjonowania witryn WWW w wyszukiwarkach Internetowych. Witamy Cię serdecznie na naszych stronach. Dużym prawdopodobieństwem jest to, że znalazłeś się tutaj wyszukując nas w którejś z wyszukiwarek internetowych. Jeśli to prawda jeszcze większym prawdopodobieństwem jest to, że używałeś jednej z wszukiwarek: Google, Netsprint, Yahoo, Netsprint (wp.pl),Infoseek (onet.pl). Zgadza się?

Staramy się uświadomić Ci jak warto inwestować w pozycjonowanie. Dzięki tym zagadnieniom możesz rozwinąć swój biznes. Wysokie pozycje w wyszukiwarkach w każdej branży są niezwykle istotne. Z pewnością wiesz, ile kosztowało stworzenie Twojej witrywny WWW. Musi ona przynosić zyski czyli zachęcać klientów do skorzystania właśnie z Twojej oferty.

Na stronach naszych postaramy się pokazać Ci jak ważnym jest pozycjonowanie. Znajdziesz tutaj informacje na temat najważniejszych wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie, przeczytasz wybrane dane statystyczne mówiące o popularności niektórych wyszukiwarek, dowiesz się także jakie skłonności przejawiają internauci i jak można je wykorzystać w promowaniu swojej witryny. Na stronach znajduje się także opis sposobu naszego działania, cennik. Zobaczysz także przykłady pozycjonowania jakie przeprowadziliśmy do tej pory.

strona startowa
jak działamy
cennik
Trochę teorii
informacje ogólne
czy wiesz, że
wyszukiwarki polskie
wyszukiwarki światowe
aktualności
FAKTY W LICZBACH

Pakiet MINI

Przeznaczony jest dla niewymagających klientów pragnących pozycjonować frazy w któtkim okresie czasu przy niewysokim budżecie na pozycjonowanie.

Pakiet OPTIMUM

Przeznaczony jest dla serwisów firmowych, informacyjnych pragnących pozycjonować frazy lub całe serwisy w dłuższym okresie czasu.

Pakiet e-MAXI

Przeznaczony jest dla sklepów internetowych, serwisów typu e-commerce, portali internetowych lub witryn firmowych wymagających klientów.

Audyt strony WWW

Przeznaczony jest dla osób, które nie są zdecydowane na pozycjonowanie swoich stron ale chcących poznać mocne i słabe strony posiadanej witryny WWW.
pozycjonowanie.org l jak działamy l cennik l trochę teorii l fakty w liczbach l pozycjonowanie stron www
© 2005 Pozycjonowanie.org. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.    NOTA PRAWNA